Zákaznická karta je úhelným kamenem v interakci mezi Vámi a lékárnou. Prostřednictvím této karty se zapojujete do systému dalších bonusů a slev, které Vám poskytujeme. Váš zájem o naše služby nás těší a držení této karty je zároveň i určitým oceněním našich lékáren.

Jak sbírat body

Pokud chcete nakupovat výhodně či naopak někomu udělat radost, vyžádejte si naši zákaznickou kartu, díky níž získáte bonus 30,- Kč za každých 1.000,- Kč utracených za zboží či služby v našich lékárnách s výjimkou léčiv poskytovaných na lékařský předpis. Jednotlivé bonusy můžete sčítat a kdykoliv je použít jako slevu při nákupu v našich lékárnách. Kartu lze taktéž použít jako dárkovou kartu, nabít ji na libovolnou částku, obdarovat Vaše blízké, kteří pak při nákupu či vyzvednutí léků nemusí myslet na hotovost či doplatky – doporučujeme zvláště pro seniory. Pravidelným užíváním Vaší zákaznické karty budeme mít zároveň skvělý přehled o všech lécích, které užíváte a budeme Vás upozorňovat na jejich případné nevhodné kombinace a interakce.

Vaši zákaznickou kartu Vám na požádání rádi vydáme v našich lékárnách.

Jak se zaregistrovat

Pokud Vám kartu nenabídne sám personál lékárny, je možné si ji na dané lékárně přímo od personálu vyžádat. Personál ji s Vámi během několika málo minut ochotně vyplní.